Ситуация в Украине 2022 год, моё мнение...

Больше тем от Anonymous

Недавние поиски:

Іноді це все дуже набридае, та починає злити...
У сьому є свій час, но цей час є дуже цінним та важливим і не має часу бути більш чим потрібно, так скільки потрібно часу щоб стати вільним та вільною країною? 10-20років ? В мене не має стільки повільного часу! Sorry!
Скільки ще місяців або років, я не побачу своїх рідних у Польщі й любих та рідних мені, та любьячих близьких, свою частку? Скільки ви ще бутите примусово тримати нас? Праці не має адекватної, за копійку самі працюйте. Корупція процвітає! Я не раб за грош працювати. У самому кінці зрозумієте за що я кажу!
В мене є кредити та рахунки за квартплату! Війною заробляти я не маю бажання, не на те я вчився, та ріс. Ні для цього мати мене народжувала!
Я не хочу роками бути самотнім та далеким від своїх рідних, я не хочу щоб вони сюди їхали, та вони і не хочуть, і я їх розумію.
Діти та чоловіки літнього віку повинні жити у безпеці як що є на це можливість, та діти! Не потрібно дітям та повільного віку людям робити у місті де є небезпека! Але я їм теж потрібен, я не чий то там багаж, а бо кладь ручна!
Я їх теж розумію, бо там їм буде кращє, та спокійніше. Там немає корупції яка не доводить країну до жахливих наслідків. І я не дозволю і не хочу втрачати тих, кого кохаю роками, за те, що влада довела до цього, люди не повинні страждати від цього! Кожен сам та добровільно повинен робити свій вибір, а не примусово за ради когось, хто собі набрав хабаря за десятки років! Це не є правильно, та розумним рішенням! Люди це не скот й не тварини.
Кожен має та потрибуе мати вільний вибір на своє рішення та долю, а не примусово!
Мене мати не народжувала для війни, я не є воїн. В кожного своя стихія та вибір, хто як заробляє та живе...
Я родився вільною людиною і нікому з влади нічого не забовьязен, це не моя стихія, бо я народився вільною людиною, і тільки моєї мати у справі вирішувати, бо вона мене народжувала а не ви! Це не 1900 роки де людей не цінують, це вже другий світ. Годі вирішувати за тих хто вам не рідний!
Також Діти від 18 не повинні воювати, вони повинні вчитися у цьому році, та розвиватись, а не бачити жах весь цей та тримати рушницю!
Це щэ діти , котри не повинні разраховуватись за подію своїх предків! Їм це не до чого! Це майбутнє покоління, яке наразі підштовхують на війну!
Пробачте тих кого разочарував, а бо навіяв комусь гнів. Я хочу висловитись, та хочу діточок, і хочу, щоб моя мати яка страждає на сердце, не загинула від того, що я десь на фронті, сердце моєї матирі дорожче за все! Також тих, хто наразі виїхав та у безпеці. Дякую Польщі! Країна з нормальною владою, це на облича! Ось де є приклад, а не майно яке на вухо кожного дня чипляють усім українцям за ЄС та НАТО, що ж ви раніше заяву не подали, а тільку коли війна разпочилась? Зразу та швидко подали всі документи а до цього нам роками басні казали, не люблю брехню!
Мої рідні, моя сімья для мене найважливіше над усе, рідни та ти хто є насправді близкими!
Я завжди на зв'язку і чим можу тим допомогаю!
Життя одне, а живимо ми кожен день.
P.S. Бідним обов'язки, а богатив можливість!
Задумайтесь і досить гадити одне одному як звіри дикі та не люди! Вгамоніться, досить бути нелюдьми. Кожен має висловлюватись, та жити так і де йому бажается, а не нав'язувати своє, та свою думку як у роzії !
Відкуди вас стільки зла та гніву на тих, хто хоче жити по іншому, а не так як вам це хочеться, а бо бажаєтся ?????
У кожного має бути свій вибір, своє право, ми Демократія ?
Дуже боляче дивитись на інвалідів після війни, на тих, у кого загинули рідні, вони не повинні були загинути!
Дуже тяжко на все це дивитись особисто, коли в цей час інші крадуть, та займаються бізнесові на війні. Не за що гинули у 2014 , за 8-9 років нічого не змінилося, як завжди країну тримають валантеры та добровільні! Навіщо тоді ця влада ? Ну я ось просто не розумію ?? Добровільні роблять броніки, каски, закупубть дроны, техніку, джипы і так далі, а куди йшов весь бюджет та податок на воїнську частку? Зла та гніву не має стільки. Дуже буде сумно, що потім і як завжди будуть усіх мати дали ях дурнів і наворовувати далі, це у крові нації! Вибочаюсь за свою думку та те, що бачив роками, немає довіри, не має надії, тільки ЗСУ, надіюсь вони зможуть подолати цей жах у серці влади. Що до цього щэ не кому не ні спроможніло здолати корупцію, а тільки завдяки бойовим досвідом , вони приєднались до цієї системи! Щє раз пробачте, кажу як є, нічого зайвого!